Young Coach Talent in Action.

Young Coach Talent in Action.

Vandaag stonden ze er weer, Jelle MulderCliff ten BergeBart van Esch en Minke de Koning, deze vier coaches in spe van onze vereniging kwamen in actie om hun basketball skills over te brengen tijdens de BT2 (Basketballtrainer 2) cursus in de sporthal van Twente Buzzards in Hengelo.
In een 7-tal maanden worden cursisten opgeleid tot trainer/caoch van een jeugdteam. 

Vandaag was de workshop fundamentals aan bod, dribbelen, pasen en schieten onder leiding van Nicole Aarninkhof.

Basketballvereniging de Kikkers is blij met de samenwerking met de Twente Buzzards, in de toekomst zal vaker van elkaars diensten gebruik gemaakt gaan worden. De NBB wil in de nabije toekomst duidelijk een kwaliteitsslag maken, dit alles om de basketballsport beter te positioneren binnen de diverse sporten in Nederland. Samenwerking tussen vereniging is dan ook van essentieel belang.

Aan de cursisten van de Kikkers zal het niet liggen, zij staan volgend jaar met vol enthousiasme onze jongste pupillen van onze vereniging te trainen en coachen.

Van de reizende reporter